Aktualności

Szkolenie z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Szkolenie KPP W niedzielę 9 czerwca 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Chełmnie zakończyły się szkolenia dla druhów-ochotników z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP). Z naszej jednostki po raz pierwszy wzięli w nich udział druhowie: D.Adamczyk i R.Kurzeja, a także D.Bojarski i M.Kordowski dla których był to kurs recertyfikacyjny odnawiany w cyklu trzyletnim. Wszyscy zdali egzamin pozytywnie.
Dzień Dziecka w Zegartowicach
Dzień Dziecka W piątek 7 czerwca 2019 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Zegartowicach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez panią sołtys i radę sołecką dla miejscowych maluchów. Zastęp druhów z OSP Papowo Biskupie wspomaganych przez zawodowych kolegów z PSP Chełmno zapewniły dzieciom zabawy z wodą. Z naszej jednostki udział wzięli: D.Adamczyk, D.Bojarski, A.Karbownik, M.Kordowski oraz B.Wajda.
Targi IFRE-EXPO Kielce 2019
Targi Ifre-Expo 2019 W piątek 7 czerwca 2019 r. do Kielc na III Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wybrała się 5-osobowa delegacja papowskich druhów w składzie: M.Błaszczak, A.Karbownik, R.Kurzeja, M.Modrzyński oraz B.Wajda. Zobacz też tutaj.
Dzień Dziecka w SP Papowo Biskupie
Dzień Dziecka W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. na boisku sportowym w Papowie Biskupim odbył się Dzień Dziecka dla maluchów miejscowej szkoły podstawowej. Jedną z atrakcji dla dzieci była kurtyna wodna ustawiona na trawie. W zdarzeniu wzięli udział: L.Grabowski, A.Karbownik oraz G.Ratajczak.
Dzień Dziecka we Wrocławkach
Dzień Dziecka W sobotę 1 czerwca 2019 r. na boisku we Wrocławkach odbył się sołecki Dzień Dziecka. Jedną z atrakcji dla dzieci była inscenizacja pożaru domku misia. Zadaniem grupy maluchów było opanowanie ognia oraz jego ugaszenie. Nie mogło się to odbyć bez współpracy papowskich ochotników w składzie: D.Adamczyk, M.Błaszczak, A.Karbownik, M.Kordowski, R.Kurzeja oraz A.Podlaszewski.

Starsze informacje przeniesione są do zakładki Kronika

OSP Papowo Biskupie, 86-221 Papowo Biskupie 94, woj. kujawsko-pomorskie
© 2011-2018 by . Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2019 r.
stat4u Odwiedzin: Wyświetleń: Gości online:
Zalecana rozdzielczość: 1024x768